Hakkımızda

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş
efendel konteyner logo

Hakkımızda


İzmir’de nakliye, otomotiv ve inşaat sektörlerinde kendini ispatlamış olan Alpler’in aile şirketlerinden biri olan Efendel Group çatısı altında yer alan Efendel Konteyner, konteyner ve kabinler konusunda sizlere kusursuz çözümler üretmektedir.

Konteynelerin tercih edilme sebepleri arasında yer alan tüm avantajlara fazlasıyla hakim olan Efendel Konteyner, standartta üretmekte olduğu konteyner ve kabinlere ek olarak özel tasarım konteyner ve kabin seçenekleri ile sizler için kaliteyi sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Konteyner ve kabinlerin tercihini bu kadar yüksek kılan en önemli özelliği kolay taşınabilir olması ve bu kolaylıkla beraber konforlu olmasıdır. Efendel Konteyner olarak, konteyner ve kabinlerin tüm avantajlarından doyasıya yararlanmanız için teknik şartnameye bağlı olarak düzenlenmiş olan teknik özelliklere bire bir uyularak kaliteden taviz verilmeden üretim yapılmaktadır. 1. Derece deprem şartlarına dayanıklı, 3. İklim bölgesine uygun, taban ve tavan ısı yalıtımlı, dış ve iç duvar yalıtımları yapılmış, elektrik ve su tesisatları sıva altı yapılmış ve daha birçok detayına ayrıntılı olarak girilmiş konteyner ve kabinler üretimi yapılmaktadır. İnşaat şantiyelerinde ve daha birçok açık alan çalışması olan yerlerde, birden fazla yerde kullanılabiliyor olmasından dolayı da ayrıca tercih edilmektedir.

Konteyner ve kabin alacak olanların uzun vadede doğru yatırımı gerçekleştirebilmek için kalite standartlarını baz almaları gerekecektir. Bu açıdan da düşündüğümüzde kalite ve güvenlik standartlarına uygun, çevre dostu konteyner ve kabinler için en doğru adres Efendel Konteyner olacaktır. Efendel çatısı altında verilmekte olan nakliye, konteyner, vinç kiralama, platform kiralama hizmetleri de yine aynı kalite standartlarında sağlanmakta olup, tüm işlerinizin bir arada yürütülmesi adına farklı bir alternatif olarak sunulmaktadır. Efendel Group ailesi olarak 30 yılı aşkın süredir sunmakta olduğumuz hizmetlerin tamamında çözüm odaklı çalışmalar gerçekleştirip maliyeti minimize etmeyi siz değerli müşterilerimiz açısından değerlendiriyoruz. Makul rakamlar ile kaliteyi elde etmenin adresi Efendel Konteyner olacaktır.
+90 232 478 1 666