Tek Odalı Konteyner

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Ürünlerimiz

tek odali konteyner

Tek Odalı Konteyner


Tek odalı konteynerler tek girişli eve 2 girişli olarak tasarlanmıştır. Müşterilerin genellikle ofis ya da yatakhane olarak tercih ettiği kapalı mutfağa ile daha kullanışlı bir alan sağlayan özel tasarım konteynerlarımızdandır.

Bilgi Talebi

Dış duvarların mukavemeti trapez baskı uygulanarak verilmiştir. Ne amcan ve yağmurdan etkilenmemesi ve uzun ömürlü olma sebebiyle kalbiniz fırın boyalı saçlar kullanılmıştır. İç duvarlarında ise ısı ve ses izolasyonu için 10 Strafor kullanılmıştır. Bu strafor üzerine de 12,5 milimetre kalınlığında PVC lambri ile kaplama yapılarak ıslak hacım duvarları izolasyonlu bir şekilde kullanıma sunulmuştur. Tavan kaplaması sırasında 12,5 milimetre PVC lambri kullanılmıştır. Soğuk ve sıcağı geçirmez yanmaz cam yünü kullanılmıştır. Taban kaplaması da ise çelik karkas üzerine 14mm kalınlığında aterpan kullanılmıştır. Üzerine döşenen mineflo ve süpürgelik ile estetik bir görüntü sağlanmıştır.  Çatı kaplaması da  aynı kalite standartlarında trapez büküm galvaniz sac kaplanmıştır. Dış cephe ile ilgili olarak gizli yağmur olukları ile yağmur suyunun dışarı atılması sağlanmıştır. Kapılar için yapılan uygulamada dış ve iç kapılar teknik şartname koşullarına bire bir uyularak imal edilmiştir. Elektrik prizi, telefon prizi, tavan aydınlatması gibi elektrik tesisatları döşemesi yapılmıştır. WC ve banyo su tesisatı döşemeleri Fırat marka borular ile yapılmıştır. Güneşin zararlı ışınlarına ve iklim koşullarına bağlı olarak dayanıklı boyalar ile dış cephe boyaması yapılmıştır. İç cephede de hava geçiren boyalar ile sağlık koşulları göz önüne alınarak yapılmıştır.

Konteynerlerin boyutları üretimlerimizde standart boyutlarda olabildiği gibi müşterilerimizin talep ve isteklerine uygun olarak üretilmektedir. Efendel konteyner olarak müşterilerimizin talep ve isteklerini kalite standartları çerçevesinde  üretiyoruz.

+90 232 478 1 666